Garažo vartai


Kaina: - EUR
Kiekis

Tokių vartų paviršiaus sekcijos yra lygios, be juostų ar filingų. Vartai puikiai dera modernios, minimalistinės architektūros statiniuose. Šie vartai atrodo išskirtinai elegantiški įkomponavus juose nerūdijančio plieno langelius. Standartinis vartų dydis iki 6 m pločio ir 3 m aukščio. Jei Jums reikia didesnių vartų, konsultuokitės su mūsų specialistais. 

 

Vartų segmentai turi ištisinį 40 mm PU apšiltinimo sluoksnį.
Daugiasluoksnė vartų sekcijos dengiančio plieno apsauga: didelio tankio poliuretanas, lakštinis plienas, cinko sluoksnis, fosfatinio grunto sluoksnis, apdailinis poliesterio sluoksnis, ilgalaikis ir nereikalaujantis papildomos priežiūros. Vartų eksploatacija yra apsaugota naudojant apsaugos priemonės nuo spyruoklės ar kabelio plyšimo. 
Garažo vartams yra suteikiama 2 metų garantija, taip pat Vartų segmentams suteikiama 10 metų garantija nuo parūdijimo.

 

Automatinių garažo vartų šilumos, garso, vandens ir vėjo izoliacijos atitinka aukštus Europos Sąjungos reikalavimus ir turi EN sertifikatus.

  • Itin aukšta garso izoliacija - 24 dB
  • Aukšto lygio struktūra garantuoja 25 000 sklandžių atidarymo/uždarymo ciklų
  • Aukštas atsparumas vėjo apkrovai - 5 klasė (200km/h)
  • Šilumos perdavimo pasipriešinimas - 1.13 m² • °C/W
  • Aukšta šiluminė varža - 2,3 m²·K/

Galime pagaminti Jūsų pasirinktos spalvos garažo vartus iš RAL spalvų paletės. Taip pat galite rinktis įvairias medžio imitacijos bei kitų specifinių raštų bei tekstūrų laminavimo dangas.

 

Galima įrengti vieningo stiliaus garažo vartus ir duris, esančias šalia vartų. Durys gaminamos iš tokių pat medžiagų, kaip ir vartai. Durų stakta pagaminta iš galvanizuoto dažyto plieno ir gali būti montuojama angos priekyje, viduryje ar už angos. Komplekte taip pat yra durų uždarytuvas, spyna bei rankenos.
Kai nėra galimybės įrengti šoninių durų, galima į vartus įmotuoti praėjimo dureles. Naujo modelio durelės su žemu slenksčiu - patogu įvežant per duris dviručius ar karučius.