Garažo vartai


Kaina: - EUR
Kiekis

Panoraminius vartus reikėtų rinktis, kai pastatui architektūriškai tinka stiklo apdailos fasadas. Skaidrios sekcijos aliuminio rėmas gali būti anoduotas, padengtas medžio rašto plėvele arba nudažytas bet kuria jums pageidaujama spalva. Standartinis vartų dydis iki 6 x 3m. Jei Jums reikia didesnių vartų, konsultuokitės su mūsų specialistais. 

 

Vartų segmentai turi ištisinį 40 mm PU apšiltinimo sluoksnį.
Daugiasluoksnė vartų sekcijos dengiančio plieno apsauga: didelio tankio poliuretanas, lakštinis plienas, cinko sluoksnis, fosfatinio grunto sluoksnis, apdailinis poliesterio sluoksnis, ilgalaikis ir nereikalaujantis papildomos priežiūros. Vartų eksploatacija yra apsaugota naudojant apsaugos priemonės nuo spyruoklės ar kabelio plyšimo. 
Garažo vartams yra suteikiama 2 metų garantija, taip pat Vartų segmentams suteikiama 10 metų garantija nuo parūdijimo.

 

Automatinių garažo vartų šilumos, garso, vandens ir vėjo izoliacijos atitinka aukštus Europos Sąjungos reikalavimus ir turi EN sertifikatus.

  • Itin aukšta garso izoliacija - 24 dB
  • Aukšto lygio struktūra garantuoja 25 000 sklandžių atidarymo/uždarymo ciklų
  • Aukštas atsparumas vėjo apkrovai - 5 klasė (200km/h)
  • Šilumos perdavimo pasipriešinimas - 1.13 m² • °C/W
  • Aukšta šiluminė varža - 2,3 m²·K/W


Dvigubo akrilo paketai sekcijose gali būti skaidraus, matinio arba raštuoto stiklo. Taip pat gaminamos sekcijos su tamsintais trijų sluoksnių apsauginiais stiklais. 

 

RAVARTA pristato naujos konstrukcijos įstiklintas aliuminio sekcijas su "šalčio stabdžiu". Nauja sistema iki 30% efektyviau sulaiko šilumą patalpose. 

 

Galima įrengti vieningo stiliaus garažo vartus ir duris, esančias šalia vartų. Durys gaminamos iš tokių pat medžiagų, kaip ir vartai. Durų stakta pagaminta iš galvanizuoto dažyto plieno ir gali būti montuojama angos priekyje, viduryje arba už angos. Komplekte taip pat yra durų uždarytuvas, spyna bei rankenos.