Pramoniniai vartai


Kaina: - EUR
Kiekis

Panoraminiai

Nepakeičiami vartai patalpoms, kur reikalingas natūralus apšvietimas ar įrengta ekspozicija. Skaidrios sekcijos aliuminio rėmas gali būti anoduotas, padengtas medžio rašto plėvele arba nudažytas bet kokia jums pageidaujama spalva. Vartai gaminami iki 40 kvadratinių metrų ploto. Jei Jums reikia didesnių vartų, konsultuokitės su mūsų specialistais.

Garažo vartams yra suteikiama 2 metų garantija, taip pat Vartų segmentams suteikiama 10 metų garantija nuo parūdijimo.
 

Automatinių garažo vartų šilumos, garso, vandens ir vėjo izoliacijos atitinka aukštus Europos Sąjungos reikalavimus ir turi EN sertifikatus.

  • Itin aukšta garso izoliacija - 24 dB
  • aukšto lygio struktūra garantuoja 25 000 sklandžių atidarymo/uždarymo ciklų
  • Aukštas atsparumas vėjo apkrovai - 5 klasė (200km/h)
  • Šilumos perdavimo pasipriešinimas - 1.13 m² • °C/W
  • Aukšta šiluminė varža - 2,3 m²·K/W

Dvigubo akrilo paketai sekcijose gali būti skaidraus, matinio arba raštuoto stiklo. Taip pat gaminamos sekcijos su tamsintais trijų sluoksnių apsauginiais stiklais.

 

 

RAVARTA pristato naujos konstrukcijos įstiklintas aliuminio sekcijas su "šalčio stabdžiu". Nauja sistema iki 30% efektyviau sulaiko šilumą patalpose. 

 


artuose sumontuotoa "torsion" (sukimo) tipo spyruoklės, kurios užtikrina gerą vartų balansą nepriklausomai nuo vartų išmatavimų ar juose sumontuotų praėjimo durų. 
 
Galima įrengti vieningo stiliaus garažo vartus ir duris, esančias šalia vartų. Durys gaminamos iš tokių pat medžiagų, kaip ir vartai. Durų stakta pagaminta iš galvanizuoto dažyto plieno ir gali būti montuojama angos priekyje, viduryje arba už angos. Komplekte taip pat yra durų uždarytuvas, spyna bei rankenos. 

 

Panoraminiai vartai gali būti gaminami naudojant įvairias skaidrių ir standartinių panelių kombinacijas.