Pramoniniai vartai


Kaina: - EUR
Kiekis

Juostinio dizaino vartų segmentuose suformuotos 10 cm pločio juosetos (panašios į lenteles), kurios sudaro ištisinės vartų plokštumos įspūdį, nes paslepia segmentų tarpusavio sujungimus. Šio modelio garažo vartai ypač tvirti ir gali būti pagaminti iki 8 m pločio.

 

Vartų segmentai turi ištisinį 40 mm PU apšiltinimo sluoksnį.
Daugiasluoksnė vartų sekcijos dengiančio plieno apsauga: didelio tankio poliuretanas, lakštinis plienas, cinko sluoksnis, fosfatinio grunto sluoksnis, apdailinis poliesterio sluoksnis, ilgalaikis ir nereikalaujantis papildomos priežiūros. Vartų eksploatacija yra apsaugota naudojant apsaugos priemonės nuo spyruoklės ar kabelio plyšimo. 
Garažo vartams yra suteikiama 2 metų garantija, taip pat Vartų segmentams suteikiama 10 metų garantija nuo parūdijimo.

 

Automatinių garažo vartų šilumos, garso, vandens ir vėjo izoliacijos atitinka aukštus Europos Sąjungos reikalavimus ir turi EN sertifikatus.

  • Itin aukšta garso izoliacija - 24 dB
  • Aukšto lygio struktūra garantuoja 25 000 sklandžių atidarymo/uždarymo ciklų
  • Aukštas atsparumas vėjo apkrovai - 5 klasė (200km/h)
  • Šilumos perdavimo pasipriešinimas - 1.13 m² • °C/W
  • Aukšta šiluminė varža - 2,3 m²·K/W

Galime pagaminti Jūsų pasirinktos spalvos garažo vartus iš RAL spalvų paletės. Taip pat galite rinktis  įvairias medžio imitacijos bei kitų specifinių raštų bei tekstūrų laminavimo dangas

 

Galima įrengti vieningo stiliaus garažo vartus ir duris, esančias šalia vartų. Durys gaminamos iš tokių pat medžiagų, kaip ir vartai. Durų stakta pagaminta iš galvanizuoto dažyto plieno ir gali būti montuojama angos priekyje, viduryje ar už angos. Komplekte taip pat yra durų uždarytuvas, spyna bei rankenos.
Kai nėra galimybės įrengti šoninių durų, galima į vartus įmotuoti praėjimo dureles. Naujo modelio durelės su žemu slenksčiu - patogu įvežant per duris dviručius ar karučius.